HARMONIZACE


Harmonizace 

  • fyzického zdraví
  • duševního zdraví
  • finančního zdraví
  • v oblasti prevence

Šance pro každého, kdo touží po zdravějším a bohatším životě ve všech čtyřech oblastech.

Zdravá střeva jsou základem imunity. Správně vyladěný imunitní systém je základem zdraví. Střevo je dnes bráno jako "druhý mozek". Je odpovědné za řadu důležitých reakcí a procesů v lidském těle.

Seznámím Vás s HARMONIZAČNÍMI POTRAVINOVÝMI DOPLŇKY STRAVY na bázi vlákniny, kterou naše střeva potřebují ke správnému fungování a na zachování střevní mikrobioty v symbióze. Obsahují unikátní kombinace účinných látek, převážně superpotravin, se zaměřením na střevní mikrobiotu. Produkty jsou vyrobeny v tekuté formě a jsou sestavené přesně dle potřeb lidského těla na základě vědeckého výzkumu.

MIKROBIOME TEST je specifická analýza střevního mikrobiomu. Jeho pomocí lze zjistit, jak velký je rozdíl mezi skutečným věkem daného jedince a jeho mikrobiomovým věkem (ten je měřen podle hodnost odečtených ze skladby a jakosti mikroflóry, která sídlí ve střevním traktu). Takovým včasným odhalením a odpovídajícím zásahem, formou vhodných doplňků, lze nepříznivý trend zastavit a navrátit střevní mikrobiotu zpět do původního rovnovážného stavu.

"Pojďme společně harmonizovat svět"

"Každý den je jen jedna věc, kterou se máme naučit: jak být upřímně šťastní."
(Sri Chinmoy)

© 2020 Regina Říhová správkyně webu 
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky