REKONEKTIVNÍ LÉČENÍ


Rekonektivní léčení je návrat do původního stavu harmonie a zdraví a přináší to nejlepší řešení pro každého v té nejlepší formě. Působí na rovině příčiny, a  tím odstraňuje i následky.

Při spojení s těmito frekvencemi zažívají klienti hluboké individuální prožitky, ale někdo ho prožije "jen" jako relaxaci. To vše je v pořádku a nemá to vliv na účinnost terapie, proces spojení probíhá vždy.

Vlastní léčení trvá 30 minut a je bezdotykové. Pro jednu návštěvu si ale rezervujte asi hodinu času. Optimální forma jsou 3 sezení během jednoho týdne až deseti dnů. Pokud ale klient usoudí, že jedno nebo dvě sezení jsou pro něj dostačující, je to také v pořádku. Nejedná se o dlouhodobou léčbu s nutností opakovaných návštěv. 

Tak jako u každé terapie - včetně klasické medicíny - výsledek nelze garantovat, ale výsledky bývají překvapivé. Někdy přijdou způsobem, který jsme očekávali, ale často také způsobem, který jsme si ani nedokázali představit a vyléčí nebo vyřeší se věci, o kterých jsme ani netušili, že s daným problémem souvisejí. Důležité je zbavit se očekávání a zůstat otevřen výsledkům. Je to proces, který sezením teprve začíná. Zakladatel metody Dr. Eric Pearl říká: "Léčení je dohoda mezi pacientem a vesmírem. Naše práce je otevřít dveře."

Sezení je možné využít i jako regenerační terapii a restart organismu. 

Sezení je možné absolvovat i na dálku bez osobní přítomnosti praktika. Efekt je stejný jako u osobního setkání.

"Největším objevem naší generace je zjištění, že změnou svého vnitřního postoje můžeme změnit vnější aspekty svého života."
(William James)

© 2020 Regina Říhová správkyně webu 
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky