Jmenuji se Dana Prskavcová.

Tématem zdraví se zabývám téměř celý svůj dospělý život. Nejdřív to byl zájem o zdravý životní styl - zejména stravu. Později jsem objevila i duchovní rozměr existence, a teprve to byl začátek mé cesty ke skutečnému zdraví ve všech oblastech života. I když má cesta nebyla vždy jen snadná a bez náročných období, dnes mohu s vděčností říci: "Jsem šťastná". 

Neboť podle slov Dalajlámy: "Štěstí je nejvyšší forma zdraví".

Nikdy jsem však neuvažovala o otevření vlastní praxe a o nabídce pomoci ostatním lidem na profesionální úrovni. To se změnilo, když jsem se setkala s metodou Reconnective Healing.

Po úspěšném absolvování základního online kurzu a následně také živého kurzu se zakladatelem metody Dr. Ericem Pearlem jsem věděla, že toto poznání už si nemohu nechat jen pro sebe a své blízké. A tak se tato myšlenka nakonec setkala i s mým velkým životním přáním - dávat lidem naději. Naději a radost z naplněného života. 


"Když se člověku zdá, že všechno jde špatně, pokouší se do jeho života proniknout něco zázračného."

(Dalajláma)

O nás!

ŽIVOTEM KE ZDRAVÍ

VOLNÉ SPOLEČENSTVÍ POMÁHAJÍCÍCH ŽEN

Vzniklo z potřeby kruhu žen stejného ladění s touhou uplatnit vlohy a schopnosti v pomoci potřebným. Každá z nás má jiné předpoklady a jiné zaměření, ale všechny máme společný cíl. Pomáhat jak v péči o zdravotní stav jednotlivců, tak i v jejich nasměrování k duchovnímu růstu v běhu všedních dní i v těžkých okamžicích jejich života.

Nabízíme pomoc, oporu a naději pro zvládnutí Vaší momentální životní etapy.

Více naleznete na www.zivotemkezdravi.com

"Nezáleží na tom, co se ti stane, ale na tom, jak to přijmeš."
(Sri Chinmoy)

© 2020 Regina Říhová správkyně webu 
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!